Оленівська ЗОШ I-III ст.Неділя, 18.08.2019, 05:31

Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід
Меню сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Рейтинг канала 'Радио Дача'
free counters
Головна » Щоденник школи
 Нові навчальні плани для першачків впроваджуватимуться поетапно У МОНмолодьспорт затвердили нові Типові навчальні плани початкової школи. Відповідно до наказу міністерства в дію вони вступатимуть поетапно: - у 1-х класах загальноосвітніх навчальних закладів – з 2012/2013 навчального року; - у 2-х класах загальноосвітніх навчальних закладів – з 2013/2014 навчального року; - у 3-х класах загальноосвітніх навчальних закладів – з 2014/2015 навчального року; - у 4-х класах загальноосвітніх навчальних закладів – з 2015/2016 навчального року Типові навчальні плани містять інваріантну складову, обов'язкову для всіх загальноосвітніх навчальних закладів, в якій передбачено додаткові години на вивчення предметів та курси за вибором. На основі Типових навчальних планів загальноосвітні навчальні заклади складають на кожен навчальний рік робочий навчальний план з конкретизацією варіативної складової, враховуючи особливості регіону та індивідуальні освітні потреби учнів. В основу системати ... Читати далі »
Категорія: Щоденник школи | Переглядів: 3617 | Додав: lsv | Дата: 26.06.2011 | Коментарі (1)

 
 
Повідомлення, що з’явилися в окремих засобах масової інформації щодо відміни контрольних робіт у 5-8 класах спровокували нову хвилю ажіотажу навколо цього питання.
Вкотре повторюємо, відповідно до наказу Міністерства від 16.02.2011 року N141 з 10 по 20 травня у загальноосвітніх навчальних закладах України пройдуть підсумкові контрольні роботи (не тести і не іспити, а контрольні роботи) з української мови, математики, історії, іноземної мови, російської мови (у школах з навчанням російською мовою). Методичні рекомендації щодо проведення підсумкових контрольних робіт розміщено на офіційному сайті Міністерства (лист від 04.03.2011 р. N1/9-151).

Категорія: Щоденник школи | Переглядів: 1109 | Додав: lsv | Дата: 24.04.2011 | Коментарі (0)


Вже закінчилась реєстрація для участі в пробному тестуванні (з 10 листопада до 10 грудня). В Магдалинівському районі було зареєстровано 217 чоловік які зможуть 2 та 9 квітня 2011 року пройти пробне тестування на базі Магдалинівської ЗОШ та після закінчення роботи над тестами зможуть забрати із собою робочі зошити і отримати заповнений бланк вірних відповідей (у випадку неможливості взяти участь у пробному тестуванні учасники матимуть можливість забрати тестові зошити на пункті пробного тестування протягом трьох днів після проведення кожного тестування).
У 2011 році ЗНО буде проводитися з 9 предметів: українська мова та література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, російська мова, одна з іноземних мов (за вибором): англійська, німецька, французька, іспанська. Обов’язковим для всіх абітурієнтів під час тестування є зовнішнє оцінювання з української мови та літератури.
В основному тестуванні приймуть участь випускники ЗНЗ поточного року та минули ... Читати далі »
Категорія: Щоденник школи | Переглядів: 1970 | Додав: lsv | Дата: 24.01.2011 | Коментарі (0)


Відбулось розширене засідання Кабінету Міністрів України з питань освіти і науки

Вперше за всі роки незалежності держави відбулось розширене засідання Кабінету Міністрів України цілком присвячене питанням освіти і науки. На розгляд Уряду винесено близько 40 проектів нормативно-правових актів, що окреслюють подальші шляхи розвитку освіти.

Зокрема, проект Концепції Державної цільової програми розвитку дошкільної освіти на період до 2017 року, яка має визначити пріоритети розвитку дошкілля, закладає нові підходи до підготовки педагогічних кадрів, просвітництва батьків, змістовного наповнення. Особлива увага приділялася питанням здоров'я дітей.

На виконання доручення Президента України В.Ф. Януковича та з метою поліпшення якості освіти, формування інформаційного суспільства та конкурентоспроможної економіки розроблено проект розпорядження Кабінету Міністрів "Про схвалення концепції Державної програми запровад ... Читати далі »
Категорія: Щоденник школи | Переглядів: 1514 | Додав: lsv | Дата: 13.01.2011 | Коментарі (0)Уважаемые работники образования!

Представляем очередные новости проекта.

1. ЭЛЕКТРОННЫЙ КЛАССНЫЙ ЖУРНАЛ "NETSCHOOL" - ЗАМЕНА БУМАЖНОГО
КЛАССНОГО ЖУРНАЛА


Как известно, системы "NetSchool" и "Сетевой Город. Образование" не просто
позволяют автоматизировать школьные процессы. Они качественно изменяют
процессы, происходящие в школе. Наиболее яркий пример - внедрение
электронного классного журнала: он гораздо удобнее и информативнее
бумажного, но... Традиционная школа боится отойти от бумажного журнала по
самым разным причинам. В результате - двойная работа по внесению оценок.
Что делать? Пока идея электронного журнала не закреплена нормативными
документами МинОбразования РФ, - школы-пользователи NetSchool,
как правило, добиваются разрешения своего непосредственного руководства.
Дорогу осилит идущий!

Впервые в 2006/07 и 2007/08 учебных годах ... Читати далі »
Категорія: Щоденник школи | Переглядів: 18918 | Додав: lsv | Дата: 09.01.2011 | Коментарі (28)

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
 Н А К А З
 м. Київ 23.07.2010    № 735

Про затвердження Змін
до Умов прийому до вищих
навчальних закладів України
 
На виконання статті 18 Закону України "Про вищу освіту”
 НАКАЗУЮ:
1. Затвердити Зміни до Умов прийому до вищих навчальних закладів України, затверджених наказом Міністерства освіти і науки України від 18.09.2009 № 873, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 06.10.2009 за № 930/16946 (зі змінами), що додаються.
2. Керівникам вищих навчальних закладів України:
 Внести зміни до правил прийому до вищих навчальних закладів у 2010 році з урахуванням Змін до Умов прийому до вищих навчальних закладів України, затверджених цим наказом. Інформацію про зміни в раніше затверджених правила ... Читати далі »
Категорія: Щоденник школи | Переглядів: 829 | Додав: lsv | Дата: 03.08.2010 | Коментарі (0)

     Цьогоріч за кошти Державного бюджету будуть закуплені шкільні автобуси.
Проект Міністерства освіти і науки України "Рівний доступ до якісної освіти в Україні" реалізовується за кошти позики Світового Банку з 2005 року.
    Основна мета проекту - рівний доступ кожного учня та студента до якісної освіти, шляхом втілення цілого ряду виважених та послідовних кроків, як у сфері дошкільної, так і середньої, і вищої освіти.
    З позиції Міністерства освіти і науки, першочерговими кроками реалізації проекту мають стати: - охоплення максимальної кількості дітей дошкільною освітою; - оптимізації мережі закладів середньої освіти та повне ІТ-оснащення шкіл; - максимальна автономізація закладів вищої освіти.
    Оптимізація (укрупнення) малих закладів середньої освіти, особливо у сільській місцевості, сприятиме підвищенню якості освіти сільського учня.
Категорія: Щоденник школи | Переглядів: 851 | Додав: lsv | Дата: 06.06.2010 | Коментарі (0)

Заява прес-служби МОН
    12 травня ц.р. у низці ЗМІ з'явилося повідомлення про те, що Міністерством освіти і науки України готується новий проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про вищу освіту", в якому нібито унормовується питання щодо пропусків занять студентами та встановлення за це плати, а також щодо скорочення бюджетних місць на окремі спеціальності.
 
    Прес-служба Міністерства освіти і науки України наголошує, що такі висловлювання є непрофесійними та не відповідають дійсності.
    Слід зазначити, що міністерство дійсно займається підготовкою проекту Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про вищу освіту" (проект розміщено на офіційному сайті МОН). Розроблення цього проекту викликано необхідністю адаптації системи української вищої школи до європейських стандартів і вимог Болонського процесу, створення умов для розширення доступу до здобут ... Читати далі »
Категорія: Щоденник школи | Переглядів: 1223 | Додав: lsv | Дата: 15.05.2010 | Коментарі (0)

З приводу інформації, що з'явилась на сторінках періодичних видань стосовно термінів проведення свята "Останній дзвоник" та випускних вечорів у загальноосвітніх навчальних закладах, прес-служба Міністерства освіти і науки України повідомляє:
Відповідно до листа МОН від 01.02.2010 р. N 1/9-50 "Про порядок закінчення навчального року та проведення державної підсумкової атестації у загальноосвітніх навчальних закладах в 2009/2010 навчальному році" після завершення навчальних занять у загальноосвітніх навчальних закладах 27-
28 травня ц.р. проводиться свято "Останній дзвоник".
 
     Документи про повну загальну середню освіту вручаються випускникам на урочистих зборах 28-30 травня 2010 року.
    До участі в зборах, як правило, запрошуються батьки, представники громадських організацій, органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, ЗМІ тощо.
     Конкр ... Читати далі »
Категорія: Щоденник школи | Переглядів: 872 | Додав: lsv | Дата: 12.05.2010 | Коментарі (0)


Запрошення на тестування будуть надсилатись після 10 травня
Український центр оцінювання якості освіти (УЦОЯО) надсилатиме запрошення для участі у зовнішньому оцінюванні після остаточного формування мережі пунктів тестування

Як повідомляє прес-служба УЦОЯО, для кожного абітурієнта, який зареєструвався на зовнішнє незалежне оцінювання 2010 року, вже відкрита персональна сторінка на сайті УЦОЯО.

Також, сформована унікальна база даних з фотографіями усіх абітурієнтів, що дасть можливість краще ідентифікувати особу на пункті тестування.

Завершення реєстрації абітурієнтів на ЗНО-2010 дає можливість розпочати формування мережі пунктів тестування. Ця робота, орієнтовно, буде завершена до 1 травня. Після 10 травня абітурієнтам будуть розсилатися запрошення для участі в зовнішньому оцінюванні. У цей же час вони розміщуватимуться на їхніх персональних сторінках.

Як повідомив раніше міністр освіти і науки Дмитро Табачник, тестування з основних предметі ... Читати далі »
Категорія: Щоденник школи | Переглядів: 816 | Додав: lsv | Дата: 18.04.2010 | Коментарі (0)

1 2 3 4 »
Форма входу

Котра година?


Block title
Block content

Архів записів

Посилання на сайти
Google.com
Незалежне тестування
Інформаційний портал шкіл
МОН України
Відділ креативної освіти та інноваційного менеджменту ДОІППО
Досвід вчителів Дніпропетровщини
Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Форум директорів шкіл України
село Личкове
сайт Дмухайлівської ЗОШ
сайт Новопетрівської ЗОШ
сайт Очеретуватівської ЗОШ
Докучаївський сайт
Дитячий центр " Колобок"
Корпорація "Агро-Овен"
Навчальні програми з усіх предметів
Магдалинівський район
Погода

Календар
«  Серпень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Locations of visitors to this page

Copyright MyCorp © 2019
Безкоштовний хостинг uCoz